Dopolední kurzy šití pro pokročilé

Z důvodu mateřské dovolené probíhají pouze víkendové kurzy šití. V případě malé skupinky se věnujeme tématům, které Vás zajímají). 

Pravidelné Kurzy šití pro pokročilé. Naučíte se to, co potřebujete (od A do Z). Ušijete si na sebe nebo své blízké či do domácnosti praktické výrobky. Téměř individuální přístup maximálně 4 - 6 zájemců. Čas jedné lekce: od 9:00 do 12:00 hodin, 3 hodiny.

Cena za tři lekce (9 hodin): 1.530,-Kč (včetně materiálu na zkoušení, zapůjčení šicích pomůcek, zapůjčení profesionální žehličky a overlocku, ideálně však doporučuji vlastní šicí stroj).

Možno zapůjčit šicí stroj. Cena zapůjčení šicího stroje: 100,-Kč na dopoledne.

Vede a těší se na Vás zkušená lektorka šití Ing. Monika Havelková.

Vystudovala oděvní technologii a Textilní Univerzitu v Liberci, šila na zakázku mnoha lidem, kurzům šití se věnuje a vede je od roku 2012. Pracuje také s dětmi, v současnosti studuje intuitivní pedagogiku. V roce 2017 založila Kreativní dílnu ve Frenštátě pod Radhoštěm, do té doby cestovala do různých měst, kde se kurzy realizovali. V letech 2011 až 2017 vedla kurzy rozvoje osobnosti pro ženy, které obnášely Oshovy meditace, tanec, práce s pánevním dnem, Mohendžodáro. Žije v Beskydech, kde je srdcem i duchem doma.